Використання перліту для утеплення

Проблема збереження тепла в промисловому і приватному будівництві стала причиною пошуку дешевих і в той же час високоякісних теплоізоляційних матеріалів. Це напрям почав інтенсивно розвиватися на початку 70-х років, і на сьогоднішній день існує безліч матеріалів, як натуральних, так і синтетичних, застосування яких дає значну економію теплоенергії.

Детальніше...

Утепляємо дачу

Чим утеплити дачу? Ось головне питання! За наявною статистикою, в загальному обсязі виробництва і споживання застосовуваних утеплювачів перше місце - за мінераловатними виробами (більше 65 %), 20 % - частка пінополістиролу та інших пінопластів, близько 8 % - скловатні матеріали і тільки 2-3 % - спученого перліту, вермикуліту і виробів на їх основі. Звідси, напевно, і популярність кожного виду. Хоча навряд чи знайдеться фахівець, який зможе пояснити всі причини такого становища.

Детальніше...

Консультації та замовлення

тел:+380 (96) 222 04 45; тел:+380 (67) 675 52 79; e-mail: info@perlit-standart.in.ua

5 причин замовити перліт у нас

1. Тільки оригінальна та якісна продукція

Купуючи перліт у нас Ви можете бути впевнені в її якості на 100%. Ми відправляємо Вам продукцію безпосередньо від виробника.

2. Сервіс та індивідуальний підхід

Ми надамо Вам професійну безкоштовну консультацію, повну інформація про продукцію. Гарантуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта.

3. Ціна

Наші безпосередні, партнерські відносини з компаніями виробниками дозволяють запропонувати Вам найнижчу ціну на перліт.

4. Досвід

Ми давно працюємо на ринку, за цей час отримали неабиякий досвід, тому, можемо запропонувати Вам оптимальне рішення для кожного окремого випадку, незалежно від його складності.

5. Оперативність

Прагнучи задовольнити бажання наших клієнтів, і зберегти наше ділове ім'я Ми оперативно і швидко вирішуємо всі питання, та поставляємо продукцію в максимально короткі терміни.