Утепляємо дачу

Чим утеплити дачу? Ось головне питання! За наявною статистикою, в загальному обсязі виробництва і споживання застосовуваних утеплювачів перше місце - за мінераловатними виробами (більше 65 %), 20 % - частка пінополістиролу та інших пінопластів, близько 8 % - скловатні матеріали і тільки 2-3 % - спученого перліту, вермикуліту і виробів на їх основі. Звідси, напевно, і популярність кожного виду. Хоча навряд чи знайдеться фахівець, який зможе пояснити всі причини такого становища.

Слід звернути увагу на думку,що має місце в медичному середовищі, що в певних умовах деякі види мінераловатних утеплювачів можуть стати причиною алергічної реакції.

Легко і тепло

Керамзит і перліт різняться насамперед вихідною сировиною. Нагадаємо, що знайомий багатьом керамзит (пористий гравієподобний матеріал) отримують випаленням (в обертових печах) легкоплавких спучених глинистих порід. Застосовується він, в основному, як заповнювач для легких бетонів.

Класичне визначення перліту звучить так: вулканічне скло з дрібною концентрично - скорлуповатою окремістю; розколюється на дрібні кульки з перловим блиском. Роздрібнений перліт при нагріванні до 1 000-1 200 градусів спучується, збільшуючись в обсязі в 10-20 разів. Спучений перліт - хороший звукопоглинач, утеплювач і заповнювач легких бетонів.

Широкий температурний робочий діапазон (від мінус 60 до плюс 600° С) перлітових плит дозволяє їх застосовувати на таких пожежонебезпечних об'єктах, як АЕС, ТЕЦ і ГРЕС. Перлітовий порошок використовується для глибокої фільтрації в харчовій і медичній промисловості, що показує його екологічну безпеку.

Важливий такий показник, як об'ємна вага. У спученого перлітового піску вона в 8-10 разів менше, ніж у керамзиту. За рахунок цього можна отримати значну економію на несучих та опорних конструкціях. А при реконструкції - не замінювати ще придатні для використання балки, крокви та інші елементи.

Ще одному виду плит - теплоізоляційним перлітофосфогелієвим - також притаманні всі перераховані вище переваги. Це довговічний і практичний утеплювач як для заміських будинків, так і для лазень. Він не тільки не горить, але й не боїться води, добре тримає тепло навіть в парильні. І, найголовніше, екологічно чистий. Ці плити з армуючим покриттям, так само як і уніфіковані двошарові панелі, успішно застосовуються і для солідних будівель. Монтуються вони дуже просто, так як їх боковини конструктивно виконані у формі замку. Це вигідно ще й тому, що не буде потрібно закладення швів і зовнішньої обробки.

Не тільки для утеплення

Дачникам, і не тільки їм, цікаво буде дізнатися про досвід використання крупнозернистого перлітового піску (агроперліту).

Наочний приклад. Після тижневої відсутності на дачі ми нерідко застаємо прив'ялі і пониклі рослини. Причому їх пригнічення може відбутися як від нестачі, так і від надлишку вологи. У тих же, хто вніс у грунт агроперліт (причому не так важливо, в якій пропорції), рослини "водному стресу" не піддаються, що в кінцевому результаті позначається на термінах дозрівання і врожайності. Цей приклад ілюструє властивість перлітового піску інтенсивно вбирати, утримувати та в міру зменшення вологості навколишнього середовища віддавати воду. Крім того, як розпушувач, що володіє грубозернистою структурою, він покращує повітропроникність, настільки необхідну для розвитку кореневої системи, і підтримує нормальний водно-повітряний баланс, при якому рослини менше схильні до різних форм захворювань.

Позитивний ефект від застосування агроперліту навіть при багаторазових перекопуваннях проявляє себе три-чотири роки (період його руйнування). Причому мінеральні речовини, що ним віддаються значно знижують обсяг внесених добрив. Крім усього іншого, він нейтральний і не виділяє кислоту, а його екологічна чистота підвищує якість і корисність врожаю.

За кордоном і в нашій країні перлітовий пісок застосовується також при вирощуванні якісного дерну для газонів, тенісних кортів, полів для гольфу. Тепличні господарства використовують його як один з найважливіших компонентів грунту, в тому числі для таких вимогливих квітів, як троянда і гвоздика. Він корисний при вирощуванні розсади та кімнатних рослин.

Пресса

Консультації та замовлення

тел:+380 (96) 222 04 45; тел:+380 (67) 675 52 79; e-mail: info@perlit-standart.in.ua

5 причин замовити перліт у нас

1. Тільки оригінальна та якісна продукція

Купуючи перліт у нас Ви можете бути впевнені в її якості на 100%. Ми відправляємо Вам продукцію безпосередньо від виробника.

2. Сервіс та індивідуальний підхід

Ми надамо Вам професійну безкоштовну консультацію, повну інформація про продукцію. Гарантуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта.

3. Ціна

Наші безпосередні, партнерські відносини з компаніями виробниками дозволяють запропонувати Вам найнижчу ціну на перліт.

4. Досвід

Ми давно працюємо на ринку, за цей час отримали неабиякий досвід, тому, можемо запропонувати Вам оптимальне рішення для кожного окремого випадку, незалежно від його складності.

5. Оперативність

Прагнучи задовольнити бажання наших клієнтів, і зберегти наше ділове ім'я Ми оперативно і швидко вирішуємо всі питання, та поставляємо продукцію в максимально короткі терміни.